Schodiště jako srdce Vaší domácnosti.

Chcete vylepšit a ozvláštnit svůj dům? Hledáte netradiční prvek, který by se stal srdcem Vašeho bydlení a upoutal pozornost každého návštěvníka? A zkusili jste si představit, jak by Váš dům vypadal s točitým schodištěm? Je to prvek tradiční a v historii velmi osvědčený. Téměř na každém zámku nějaké najdete a návštěvníci se u nich vždy zastaví. Existují spousty druhů točitého schodiště, materiály, ze kterých mohou být vyrobeny, i způsoby umístění. To vše pak ovlivňuje výsledný obrázek. Pod názvem točité nebo jinak křivočaré schodiště se skrývá několik typů schodišť – vřetenové, obloukové nebo spirálové.

Historický prvek

Schodiště vřetenové má uprostřed sloup, ke kterému jsou schody připevněny, jinou podporu většinou nemá. Obloukové schodiště má bočnici z obou stran a středový sloup mu chybí, většinou je jejich tvar půlkruhový. No a nakonec spirálové schodiště se otáčí kolem své osy o 360° a více. Do tohoto typu tedy mohou spadat i zmíněné předchozí dva. Na výrobu se využívá většinou tvrdé dřevo buku či dubu, které může být nalakováno, navoskováno, mořeno nebo běleno. Sloupy a bočnice pak bývají vyrobeny z různě upraveného nerezu v kombinaci se dřevem či sklem. Pokud se pro tento zajímavý prvek do domácnosti rozhodnete, jistě budete chtít, aby Vám schodiště vydrželo dlouhá léta a stále zůstalo nejen funkční, ale především stejně krásné. Točité schody https://www.kmkdesign.cz/schodiste-tocita Vám tato přání splní.

I moderní architektura

Firma K.M.K. Design je na trhu zavedená již dlouho, bezplatně Vám poradí a prokonzultuje Váš nápad a zakázku Vám následně pomůže za dobrou cenu, ale především s výbornou kvalitou zrealizovat. Nejprve si firma vyslechne Vaše nápady a hrubé http://www.dumjednimtahem.cz/cz/hruba-stavba/ představy, ty potom zkombinuje s cenovým odhadem, který Vám dá k promyšlení a ke schválení. Spolu s architektem si pak pracovníci přijdou prohlédnout a změřit prostory ve Vašem domě, definitivně dokončí návrhy i předpoklad ceny a sepíší s Vámi smlouvu. A za dalších šest až osm týdnů máte hotovo. Ukázky práce této firmy si můžete prohlédnout na jejich stránkách, kde také najdete cenové relace, ve kterých se pohybují. Pokud se pro firmu rozhodnete, nebudete litovat a schody budou již navždy ozdobou Vašeho domu.