Prodej výpočetní techniky

Téma výpočetní techniky je rozhodně obšírné a různorodé. Když se řekne, že se někdo zabývá prodejem výpočetní techniky může se tím myslet prodej tisíce a tisíce různých součástek, ale také hotových komponentů. Právě tím se zabývá naše společnost, kromě jiného, protože poskytujeme také záruční a pozáruční servis veškeré IT techniky. A kde nás najdete? Opravy pc Beroun.

opravy PC

Vybíráme to nejlepší od předních světových výrobců

Moc dobře víme, že na kvalitě záleží a v tomto směru to platí dvojnásob. Někdo si může myslet, že jsou všechny věci ve světě informačních technologií stejné nebo podobné svou kvalitou. To vždy nemusí být pravda, proto pro vás vybíráme to nejlepší od světových předních výrobců, kteří si záruku kvality a profesionality drží opravdu vysoko a dlouhodobě. Vybereme z celého spektra dostupných produktů vždy to nejlepší, abychom zajistili vaši spokojenost. Zároveň přitom zohledňujeme cenu a výkon, protože víme, že je to pro mnohé zákazníky prvořadé. Kvalita a cena jsou dvě základní vlastnosti, na které se zákazníci upínají, proto vždy zohledňujeme veškeré vaše požadavky, abychom docílili nejlepšího výsledku.

V tomto světě je potřeba mít k dispozici i dobrého parťáka, který vám bude nápomocen, proto spolupracujeme s předním distributorem výpočetní techniky v České republice. Díky tomu jsme schopni dodat sortiment všech předních světových výrobců a to za poměrně krátké období například do druhého dne.
Servis IT techniky
Našim zákazníkům pomáháme v mnohých směrech a to nejenom v oblasti prodeje IT technologií, ale také například v oblasti záručního a pozáručního servisu.

základová deska

  1. Pomůžeme vybrat vhodný hardware a software podle vašich představ a očekávání.
  2. Všechny komponenty dodáme a nainstalujeme a to klidně až na místě určení.
  3. Pokud budete chtít, můžeme vám zboží pouze zaslat na adresu. Nemusíme chodit k vám domů a potřebné komponenty instalovat.
  4. Zboží jsme schopni dodat do druhého pracovního dne.
  5. Pracujeme velice rychle a spolehlivě.
  6. Garantujeme veškerý možný servis.
  7. Techniku dodáváme jak do domácností tak také do firem. Veškerá tato odborná a profesionální zařízení mohou mít záruku NBD čili záruku servisu u zákazníka do druhého pracovního dne.
  8. Pomůžeme i v případě, že jste si zboží u nás nekoupili, ale potřebujete poradit či jinou pomoc v oblasti počítačů nebo notebooků.