Proč využívat možností mamahotelu?

Na chvíli se zastavme a společně si zavzpomínejme na ty doby, kdy jsme byli malé děti nebo puberťáci a každým dnem jsme snili o tom dni, kdy se odstěhujeme od rodičů, a budeme bydlet ve svém jako praví dospěláci. Jak však čas plyne a my objevujeme, jak skutečný svět funguje, od tohoto snu se pomalu distancujeme a necháváme se hýčkat péčí a láskou maminky a tatínka. Komu by se to nelíbilo mít již navařené jídlo, vyprané prádlo, nemít skoro žádné účty, a celkově žít v pořádku a čistotě. Ačkoliv tím získáme titul „mamánka“, je to mnohem pohodlnější, než se spoléhat sám na sebe. Proč je společné soužití s rodiči v jedné domácnosti tak úžasné?
 držící se ruce

Většina peněz jen pro sebe

Když žijete ve svém bytě nebo domě, musíte platit různé účty. Z vaší výplaty vám zůstane jen minimum, protože vše musíte poplatit, a zároveň se nějak uživit, abyste neumřeli hlady. S bydlením u svých milých rodičů tohle odpadá. Vše platí oni. Jim minimálně dáváte příspěvek na domácnost a potraviny, ale to je tak všechno. Zůstane vám mnoho peněz.
 

Finance ještě dostáváte

Vaší matce je naprosto jedno, že máte vlastní zdroj peněz. Nějaké finance vám ještě ráda dá. Třeba na nějaké to pivečko, cigaretky nebo alkohol. A nemusí nutně jít o čisté bankovky a mince. Dostáváte nové oblečení, boty nebo i věci, a to zcela zdarma! Vaše peněženka bude jen tloustnout…
 kachní rodinka

Uvařeno, vypráno a vyžehleno

Klasické domácí práce. Vás to nebaví, nechce se vám do toho, ale ve svém obydlí byste tohle museli nutně pravidelně dělat. U rodičů tomu tak není. Vše udělá milující matinka. Přijdete domů z práce nebo ze zábavy a můžete si lehnout do čistého povlečení. Váš pokoj nevypadá jako po válce, nikde nejsou drobky a kromě toho, příští den do zaměstnání nejdete jako hastroš.
 

Onemocnění

Nastanou-li chladná období, velká část lidí podlehne nějaké té ošklivé nemoci. Pokud byste byli sami, byli byste odkázáni jen a pouze na sebe. Nikdo by vám nepomohl. Neměli byste u sebe nikoho, kdo by vám udělal teplou polévku, nebo uvařil čaj. Unavený byste se museli potácet do kuchyně a jakoby bez duše si dělat vše, co by pro vás udělal někdo jiný. Třeba zajít do lékárny!
 

Žádná práce, doma budeš!

Starostlivá matička milující své dítko je až příliš ráda, když jste doma. Je naprosto jedno, že nebudete chodit do zaměstnání. Finance obou dvou rodičů vystačí. Bude zásadně proti, když projevíte alespoň náznak snahy najít si práci. Je zvyklá na vaši společnost a udělá cokoliv, aby vás měla do konce svých dní jen pro sebe.
 

Ochrana syna či dcery nadevše

Máte nabroušené vztahy mezi sousedy nebo určitými lidmi? Udělali jste si dluh v hospodě nebo máte mezery v daních? Nebojte se. Když se svěříte a budete se tvářit jako neviňátko, maminka bude obměkčena a s tatínkem udělají vše pro to, abyste žili bez jakýkoliv potíží. Urovná vztahy s vašim okolím a zaplatí co je potřeba. Je irelevantní, že kvůli vám sáhnout na úspory…
 
Jelikož slovo ženy v domácnosti je svaté, otčím se může jen dívat, mlčet a sledovat, jak se ze svého dítěte stává rozmazlený fracek.