Podzimně zimní trendy

V džínové bundě už začíná člověk mrznout, a to nejen ráno a večer, ale i přes den. Je čas si prohlédnout šatník, podívat se, co nám zbylo z loňska a pak hurá do obchodů! Co k nám letos mezinárodní trendy a značky přináší? Koukneme se na to!
Základem podzimního outfitu jsou nepromokavé botky, které jsou dobře použitelné i při městském typu zimy. Samozřejmě nejlepší variantou jsou kotníkové, jak šněrovací, tak klasické boty, které jsou nejen módní, ale ochrání Vás před každou plískanicí. A co k nim? Přece stylový kabátek nebo bundičku. Barvou letošního podzimu je tmavě zelená a modrá. Záleží už na Vás, kterou si zvolíte. Nikdy se nespletete ani s černou. A ostatně šedá je stejně tak nadčasová.
Trendy klobouk
Co Vám ale nesmí chybět, je teplá šála, do které se zamotáte, když prší, nebo když v práci nejde topení. Je to zkrátka taková multifunkční zateplovací pomůcka. V zimě pak oceníte palčáky, třeba v podobném designu jako je šála. Barev, vzorů a materiálů najdete od obojího bezpočet. Nebraňte se i sytějším barvám, ty jsou letos šik.
Pokud jste ve skříni našly klobouk, co jste si loni koupily, určitě ho tam nevracejte a vytáhněte ho na světlo. I letos s ním uděláte parádu a kde kdo vám ho bude závidět. Když pak začnou padat první vločky, pořiďte si ke kabátku třeba příjemnou pletenou ohrnovací čepici v pastelových barvách (v případě, že se vám nechce do těch jasných). A když chcete být přeci jen trošku jiní, pořiďte si baret. Tato nestárnoucí pokrývka hlavy se vrací zpět, tak toho využijte!
Teplý svetr
Zima a podzim ale nejsou jen obdobím svetrů a šál, ale i plesů, vánočních večírků, silvestrovských party a jiných společenských událostí. A co z Vás udělá letos hvězdu večera? Flitry. Jednoznačnou odpovědí jsou blýskavé komponenty na mini šatech, tílkách se špagetovými ramínky a sukních. A pokud nejste tak úplně na lesklé věci, trefíte do černého i v maxi šatech s květinovým vzorem, tak trošku á la farmářský styl. A když je doplníte o příjemnou vlněnou vestu s kožíškem, bude vám v nich i pěkně teplo.