Nezařazené

Nová FIFA 18

Konečně je tu nová FIFA 18, která je tentokrát na obale s fenomenálním Cristianem Ronaldem! Všichni se na ni už zase rok těšíme a tak se pojďme podívat, co nás čeká oproti její předchůdkyni FIFA 17.

míč na hřišti
Na co se můžeme v nové FIFA 18 těšit?

V této online hře se můžeme těšit na pěkně obsáhlou kampaň příběhu, která bude daleko rozsáhlejší než v předchozím díle této celosvětově nejpopulárnější hře od firmy EA Sports. Nyní se můžete těšit na to, že na stadionech uvidíte transparenty a chorály různých fotbalových klubů. Stále je zlepšována virtuální stránka hry, která je mnohem hezčí a přirozenější díky stínování obličejů hráčů. Nová technologie Real Player Motion upravuje rozdíly mezi virtuálními a reálnými pohyby fotbalových hráčů, takže je pro mnohé nerozpoznatelné, jestli se díváte na fotbalový zápas či ho sami hrajete. Zkrátka díky této technologii jsou pohyby hráčů více věrné než v předchozích dílech. Nové mechaniky, které hra obsahuje, Vás jistě mile překvapí.
stadion při zápase
Budete mít více možností jak ovlivnit průběh hry a řešení konfliktů. V příběhu CESTA (který už se objevil už i v FIFA 17), který je nyní u hráčů velice oblíbený se střídají zápasy a také rozhovory, ve kterém vy volíte odpověď za svého fotbalistu z 3 možností. Hlavního hrdinu lze nyní i obléci podle svého gusta. Dále je možné se se svým agentem zúčastňovat jednání o přestupech Vašeho hlavního hrdiny v příběhu CESTA. Vylepšení dostali ve FIFA 18 i obránci. Nyní je zpracování míče mnohem realističtější a jednodušší. Na výběr máte mnoho herních módů, kde si můžete simulovat své zápasy, být manažerem klubu, různě střídat soutěže a turnaje, ale v první řadě vytvořit svou postavu a snažit se stát fotbalovou hvězdou. Grafika této série je ale úplně v pořádku, předchozí chyby byli v této verzi zcela napraveny.
Takže pokud vás baví a zajímá vše, co se týká fotbalu, Ať už jste aktivní či pasivní fotbalista, nikdy není pozdě na to, zahrát si FIFU. Je to skvělá hra, u které se odreagujete!