Krása není o vzhledu, ale o nás.

Chcete si připadat krásná a zároveň také žádaná? Pokud ano tak si přečtěte pár našich tipů, které pro vás máme pro dnešní den na zlepšení nálady. Připadala jste si někdy ve svém životě jako takové ošklivé káčátko, které nemá na nic štěstí? Pokud ano, tak je potřeba zahodit již dnes všechny starosti, a vysvléci se z těchto pout, která vám navíc brání ve vaše rozletu. Nikdo není dokonalý, a pokud budeme hledat neustále krásu někde jinde než právě v nás, tvrdě a vždy narazíme. Naše sebevědomí tak klesne na bod mrazu. Proč se denně několik hodin líčit, abychom vypadaly my ženy naprosto jinak než jak jsme se narodily?

růže

Vše je jen marketingový tah na kosmetické přípravky, které nám mají pomoci vypadat o dost lépe. Ano mastičky a různé krémy jsou dobré, pokud máme nějaké problémy s kůží apod. Ale z dlouhodobého hlediska nemůžeme přece spoléhat na to, že nějaký zázračný krém za několik stovek korun nám pomůže s tím co zrovna řešíme. Veškeré starosti, které máme nebo jsme prožili před nějakou dobou, nám utkvěly právě na obličeji v podobě vrásek. Naše tělo si bralo ze zásob potřebné vitamíny a minerály, protože jsme jeli právě na stres. Proč si tedy nekoupit kolagen či něco podobného dohledat v potravinách a udělat si tak očistnou kúru?

kolo

Ano i naše tělo potřebuje pravidelně regenerovat, ale potom se nám natolik odvděčí, že si budeme připadat, že jsme omládli o několik let. Krásná se musí cítit každá žena, pokud tomu tak není, tak i vaše okolí to z vás vycítí, a vy tak budete narážet na stále stejné typy lidí. Pravidelný pohyb vám navíc pomůže i s nějakým tím kilem navíc, protože každá spálená kalorie vám zajisté udělá radost. Nemusíte se tedy bát toho, že byste museli začít až už dámy nebo pánové, s běháním nebo jiným silovým cvičením. Klasická chůze může pomoci velmi dobře a snadno, protože je pro nás přirozená. Každý den několik kilometrů se jen projít třeba s partnerem nebo s pejskem není vůbec na škodu. I muži mohou být zakomplexovaní z jejich vzhledu. Proto je dobré toho druhého nesoudit, protože nevíme co právě v danou chvíli řeší za starosti, které bychom třeba my ani nebyli schopní zvládnout.