Kouzelný flower box

Znáte nejnovější trendy v aranžování květin? Pokud nedostáváte často květiny od kreativců, nebo se přímo nezajímáte o floristiku jako takovou, vězte, že s tímto způsobem jste se zřejmě ještě nesetkali. Řezané květiny se totiž nemusí předávat pouze svázané do větší, či menší kytice, ale přímo už naaranžované. Asi si řeknete, že je to hloupost, protože aranžmá květin, přece nevydrží jakýkoliv sebešetrnější transport, ale opak je pravdou. Květinové aranžmá je totiž pevné, snadno přenositelné v nenarušené podobě a navíc je neskutečně působivé i díky tomu, v čem je naaranžované.

box

A jsme u jádra věci. Jistě znáte květ orchidey, který byl připevněn v malé celuloidové krabičce. Takové malé potěšení. My si ale můžeme připravit opravdu veliké potěšení a dokonce potěšení umístíme do daleko reprezentativnějšího obalu, než je nějaká obyčejná celuloidová krabička. Jde o krásný flower box v sametovém provedení. Jsou to prostě něžné krabičky různých provedení, tvarů, velikostí a nepřeberného množství barev. Vnější obal je sametový, ale nemějte strach, že by voda nějak prosakovala, uvnitř je vložka z PVC. Stačí jen vložit řádně provlhčenou aranžovací hmotu a tvořit. Nemusíte použít pouze květiny čerstvé, ale i umělé, hmota tím pádem nemusí být mokrá a takové aranžmá má prakticky neomezenou životnost.

box

Každá žena bude takovým květinovým darem v luxusním provedení naprosto okouzlena, a pokud si bude chtít ponechat ozdobnou krabičku na památku, nic jí nebrání, může ji používat i jako šperkovnici, protože luxusní provedení květinového boxu je pro uchovávání šperků jako stvořené. Neváhejte, buďte trendy a zajistěte si módní výkřik ve světě floristiky. Váš dárek v podobě naaranžovaných květin ve flower boxu bude jistě pro obdarovanou oslavenkyni tím nejlepším, nejzajímavějším a nejobdivovanějším ze všech.