K čemu může sloužit šňůrka na krk

Jsou věci, které považujeme vyloženě za dětské, a jako dospělí je opouštíme. Ba co více, cítili bychom se trapně, kdybychom s nimi byli přistiženi. V mnoha případech je to však nejen zbytečné, ale zároveň se tím připravujeme o nejrůznější výhody.

Typickým příkladem může být šňůrka na krk promodarky.cz. Tu máme obvykle spojenou s tím, že jsme na ní jako děti měli zavěšeny klíče či kapsičku s penězi a kartičkou na oběd. Jako dospělí bychom si však připadali nepatřičně, kdyby nás někdo s něčím takovým viděl.

karabinka na připojení klíčů

Přitom k tomu vůbec není důvod. Má totiž poměrně mnoho využití, které oceníme nejen jako děti, ale i jako dospělí. A byla by škoda se těchto výhod vzdát jen proto, že se bojíme, co si o nás budou ostatní lidé myslet.

Hlavní výhodou je, že se nemusíme bát, že ztratíme cokoliv, co máme na krku zavěšeno. To se hodí zejména u klíčů. Koneckonců, kdo z nás je někdy nehledal a nevyvstal mu na čele studený pot při představě, že mu někde vypadly. Takto se toho nemusíme vůbec bát.

To ovšem není jediné, co pro nás může udělat. Nejenže totiž danou věc ochráníme před ztracením, zároveň ji můžeme mít danou tak, aby ji ostatní viděli. To se hodí na nejrůznějších akcích, kde je potřeba mít vždy viditelně nošenu vstupenku či identifikační kartu.

karta připojená na šňůrce na krk

Toho jsou si vědomy i nejrůznější firmy. Proto často nabízí právě takovéto šňůrky na krk ve své barvě a se svým logem. Nejčastěji se to týká například telefonních společností. Má to samozřejmě svůj důvod – můžete na ní mít zavěšen například svůj mobil, takže jej budete mít vždy při ruce a nemusíte se bát, že vám někde vypadne či vám jej někdo ukradne.

Tomu pomáhá také fakt, že výrobní náklady na takovouto šňůrku jsou velmi nízké, což je u reklamních předmětů žádoucí. Je tedy pravděpodobné, že jich uvidíme čím dál více. A to je rozhodně dobře. Koneckonců, když se nám něco takto nabízí, proč to nevyužít, že?