Jaké jsou naše domácnosti?

Naše domácnost je naším odrazem. Je to jednoduché. To, jak to u Vás vypadá, vypovídá o tom, jak o svou domácnost pečujete nebo nepečujete. Hodně z nás také myslí na to, že chce, aby se u nás návštěva cítila dobře. Každopádně nezáleží jen na tom, jak tam máte nebo nemáte uklizeno. Záleží i na tom, jaké to tam máte, jaké dekorace používáte, jaký styl nábytku je u Vás k vidění.
Domácnost, kuchyně, vybavení.
Při pohledu na Vaši domácnost jsme schopni odhadnout téměř vše. Pokud budete mít plnou linku různých kuchařek a kuchařských časopisů, pravděpodobně jste vášnivá kuchařka. Pokud bude Vaše knihovna plná různými knihami, pravděpodobně jste vášnivým čtenářem. Pokud budete mít v rohu ložnice udělaný cvičící koutek, asi často cvičíte. Pokud máte na nočním stole knihy a časopisy, asi si často čtete před spaním. Pokud máte v obýváku menší pracovnu, asi občas pracujete z domu. Pokud jsou na Vašem balkoně kytičky a bylinky, asi se věnujete zahradničení, atd.
Při pohledu na Vaši domácnost jsme doopravdy schopní odhadnout, jaký typ člověka jste a jak se nejčastěji bavíte a trávíte čas. Líbí se nám, že i při pohledu do lednice nebo do spíže jsme krásně schopní analyzovat, jakým stylem se stravujete a jak strava u Vás převládá.
Stejné je to i například při pohledu do Vaší knihovny nebo na Vaši sbírku CD nebo DVD, opět tím poznáme kousek Vaší osobnosti a zjistíme, co se Vám líbí.
Domácnost, ložnice, design.
Pokud máte dítě, je také strašně důležité, aby mělo dětský pokoj uzpůsobený svému věku.
Velké diskuze se vedou například ohledně ložnic. Spousta lidí má ve své ložnici televizi, někdy pracovnu, někdy cvičící kout. Říká se, že by v ložnici neměly být žádné rušivé elementy, že by tam měla být postel, noční stolek, lampička a ještě možná skříně s oblečením. Ale v současnosti má málokdo tak velký byt, aby si mohl vyhranit tuto místnost jen na spaní.
Navíc hodně rodin bydlí v dispozičně menších bytech, než by bylo doopravdy potřeba a tak rodiče často spí v obýváku na rozkládací pohovce, zatímco z ložnice se stává dětský pokoj.
Rozhodně se ale o svou domácnost starejte, hýčkejte si ji, protože je to místo, kde byste se měli cítit nejútulněji, nejklidněji a nejpříjemněji.