Hra, která vás dokáže vtáhnout


Chcete-li si užít skvělou zábavu ve více lidech, můžete po sobě jít třeba střílet světelné paprsky do specializované herny. Je to velká sranda.

Hra, která vás dokáže vtáhnout

Když se řekne mezi mládeží hraní, prakticky všem se vybaví nějaká počítačová střílečka, případně strategie. A mnozí dospělí třicátníci do dnes mají prakticky stejné. Nejde o to, že by takového hraní nebylo zábavné, je, a moc. Problém je v tom, že se jedná o pasivní zábavu, při které člověk, tedy hlavně jeho tělo, nic nedělá. A to není dobře. Lidský organismus je vystaven tak, aby byl co nejvíce v pohybu a když se pohyb zanedbává, začínají se v těle usazovat tuky a člověk tloustne. Není samozřejmě nikde řečeno, že hraním počítačových titulů musí jeden automaticky ztloustnout, ale pokud vůbec nesportuje, náběh na to rozhodně má.

Aztec (12)

Naštěstí stále existují i jiné druhy her, při kterých člověk zabaví i se svými přáteli a zároveň se i zapotí. Mezi takovéto hry patří třeba stále oblíbenější paintball nebo nověji lasergame praha Lazerfunpraha, co dokáže člověka také dostat pořádně do varu.

Je dobré říci, že ač to tak nevypadá, nejedná se o žádnou odnož paintballu, i když to tak může na první pohled vypadat. Některé hry jsou obdobné či úplně stejné, ale prostředky a prostředí jsou naprosto odlišné. Zatímco na paintballu po sobě týmy střílí nejčastěji ve venkovním prostředí doplněném maximálně o pár stojatých palet, případně polorozpadlých budov, lase game se odehrává vždy v aréně. Typ arény závisí na tom, jakou hru si chcete zahrát. Možností je opravdu hodně a záleží na tom, co máte rádi vy a váš tým.

labyrint (55)

Velká popularita

Stejně jako u jiných podobných her, mají i laser games hodně fanoušků, a tudíž je často složité si zahrát kdykoliv vám to dovolí čas i okolnosti. Je potřeba si vždy zarezervovat v dostatečném časovém intervalu arénu, jinak máte hodně malou šanci, že nějaká bude při vašem příchodu volná. Platí zde, že víkendy jsou klasicky zarezervované na dlouhé týdny dopředu, ale pokud máte čas třeba během pracovního týdne, máte násobně vyšší šanci, že se dostanete v daný termín na řadu.