Efektivní snížení nákladů na provoz


Je určitě mnoho nástrojů, jak ušetřit na jakýchkoliv nákladech v podnikání. Ve vozovém parku je důležité nejenom mít přehled o tom, kde vozidla jsou, aby se daly kdykoliv využít pro jinou práci, ale vědět, jestli jsou v pořádku a bezpečné. V dispečinku je nutné mít přehled téměř o všem.

Pokud řešíte stále vyšší a vyšší náklady ve vaší firmě a hledáte řešení, jak ušetřit co nejvíce peněz v provozu nákladních vozidel, máme pro vás dobrou nabídku.

RMCsystem

Dnes se ke zjišťování přesné zeměpisné polohy automobilů nejčastěji využívá satelitní systém GPS (Global Positioning Systém). Tímto si může každý dispečer vyhodnotit vše potřebné o vozidlu, ale zároveň ho i řídit.

Převážně ve strojírenských firmách nebo například v lomech, dolech, stavbách, cementárnách a různých těžebních lokalitách. Všude tam, kde jsou těžké podmínky a jsou potřebné nákladní vozy se sklápěčem – dumper RMC system, tak i v těchto případech pořízení našeho SYSTÉMU GPS se sledováním nákladních vozidel je důležité.

Sjednocení dopravce s přepravcem a dokonalý přehled dispečera s řidičem, to je bez diskuzí úžasná efektivita práce. Tak proč to nevyužít? Stručně vás seznámíme s dalšími výhodami, co vše náš SYSTÉMU GPS dokáže:

  • nastavením optimální (nejvýhodnější) jízdní trasy budete mít přesný přehled s nakládáním pohonných hmot
  • každou jízdu jednotlivých řidičů si vyhodnotíte a podle jeho stylu jízdy zároveň zvýšíte přepravní výkon vozidla tak, aby byla maximálně efektivní, s tím je spojené opotřebení vozidel a jejich kontrola bezpečnosti
  • ušetříte minimálně až 30% nákladů na provoz
  • váš vozový park bude s minimální administrativní zátěží.
  • nákladní vozidlo s dumperem

Účelem našeho systému GPS se sledováním všech vozidel, nejen nákladních, pomůže mít vše pod dokonalou kontrolou. A tím budete mít možnost nejenom zvýšit produktivitu práce, ale i snížit veškeré náklady vozového provozu.