Co je krása

Myslíte si, že v dnešním světě je láska a krása důležitá? Já si myslím, že v dnešním světě stále hraje roli to, jak člověk vypadá. Hraje velkou roli krása, ale to neznamená, že si lásku a skvělé zaměstnání zaslouží pouze jenom krásně lidé. Absolutně ne. Já mám na mysli spíše to, že krása se bere tak, jak to vnímá každý druhý člověk. Protože každý vnímá krásu jinak. Navíc také existuje taková krása, že někdo vyznává krásu zvenčí a někdo zevnitř. Někdo má rád krásu uvnitř. Takže pokud člověk vám řekne, že má rád krásu vnitřní, tak to znamená, že má rád když je člověk hodný a citlivý, no prostě má povahu podle jeho gusta.

Děti jsou vždy krásné.

Tohle je třeba příklad vnitřní krásy. A já si myslím, že člověk je krásný sám osobně. Protože krása je pomíjivá. Pokud si myslíte, že člověk zůstane krásný celý život, tak to jste na omylu. Protože člověk se mění. Když vám někdo řekne, že ve třiceti vypadáte krásně, tak samozřejmě úplně stejně nebudete vypadat, když vám bude třeba šedesát let.

Květiny mám ráda.

Takže si myslím, že na zevnějšek a na krásu by se nemělo brát tak velký a důležitý ohled. Já si totiž myslím, že jsou i jiné priority, než jenom vzhled a krása. Co byste si třeba počali, kdybyste byly nejkrásnější na světě, ale byli byste stále nešťastní? Já si myslím, že tohle je velmi dobrá otázka. Já abych pravdu řekla, tak raději budu šťastná než krásná. Protože štěstí má pro mě větší a důležitější váhu než krása. Protože krása totiž zmizí, ale štěstí může zůstat. Takže by se hodně lidí měl zamyslet nad tím, co považuje za krásu a co za krásou nepovažuje. A čeho si na člověku všimnete jako první? Jaké části těla? Nebo nehledíte ihned na tělo, ale spíše se orientujete na nitro člověka? Samozřejmě, že je jasné, že asi nikdo by nechtěl mít doma nějakého sexy hulváta. Takže si člověk někdy musí vážně vybrat. Buď bude mít doma zmíněného sexy hulváta nebo nepěkného slušňáka.