Člověk musí nosit co má rád


Móda je v životě velice důležitá, protože móda vypovídá prostě o člověku. Já strašně ráda nosím bílou barvu. Někdo si myslí, že bílá barva je špatná, protože vlastně když si vezmete bílou barvu, tak pořád když se trošku někde ušpiníte, je to hned na vás vidět, kdežto když prostě máte černou barvu, někde se ušpiníte, není to tolik vidět, samozřejmě. Ale takhle se nedá přemýšlet, protože každý má svoji různorodost a každý prostě má rád svoji oblíbenou barvu, svoji módu, kterou prostě nosí. Já mám strašně ráda bílou a popravdě už jsem také zažila to, že jsem se prostě ušpinila.

Žena

Když na mě prostě kápnul jogurt, nic jsem s ním prostě nenadělala, hold prostě život je takový. Samozřejmě, není to jenom o tom, že když se ušpiníte, tak jste najednou špinavý, ta bílá barva opravdu je velice krásná a mně se strašně líbí, a i přesto, že když se prostě ušpiním, tak s tím prostě nic nenadělám. Ale i tak prostě tu bílou barvu pořád strašně ráda nosím, mám ráda bílé tričko, bílou sukni, a to převážně v letních měsících, protože letní měsíce opravdu na bílou barvu jsou velice krásné a rozhodně se v tom nepaříte, protože jestli už jste někdy slyšeli, tak třeba když má někdo v létě černou barvu, tak ona strašně hřeje a člověku je teplo, ale když prostě máte bílou barvu, tak opravdu je to takové jiné a není vám takové vedro, jak to je u černé barvy, ale samozřejmě každý má rád prostě něco jiného, každý má rád to, co má rád.

Žena

Rozhodně každý člověk by měl prostě nosit to, co uzná za vhodné, ať už se vám líbí jakákoliv barva. Rozhodně opravdu noste to, co prostě uznáte za vhodné, nedívejte se na okolí, které by vás mělo posuzovat, protože vy jste člověk jedinečný, takže rozhodně musíte brát ohled na sebe, co máte rádi, a tím budete mít velké sebevědomí a budete spokojení. Móda je úžasná, proto musíme najít kousky, které budou vypadat in.