Bazény

Léto je pomalu za dveřmi. Máte na zahradě ještě místo a uvažujete co s ním? Čekají vás letní měsíce a ještě nevíte, zda pojedete na dovolenou? Jezdíte na dovolenou do zahraničí hlavně kvůli moři? Chcete se v létě chladit v čisté, příjemně chladné vodě? Chtěli byste si i zaplavat a mít zároveň celý bazén pro sebe? Stydíte se jezdit na koupaliště mezi lidi? Máme skvělou nabídku a řešení! Nabízíme plastové bazény. Můžete si vybrat z různých typů bazénů, ať už obdélníkové bazény, zaoblené zakulaceného tvaru nebo oválné. Pro náročné uživatelé je možnost pořídit si tzv. přelivový bazén, který je naplněn vodou až po hranu bazénu.

bazén do země

Voda, která se přelívá přes hranu bazénu, jde zpět přes přelivové mřížky. Nabízíme několik rozměrů. Pokud vám žádný z těchto rozměrů nebude vyhovovat, lze vám bazén vykopat a upravit na místě. Dále si můžete od nás koupit kompletní set, který zajišťuje správný chod bazénu. Do tohoto setu patří například: písková filtrace, ventily, hadice, chlorátor, schody, šachta na filtraci anebo teploměr. Dále byste si mohli přikoupit další výbavu, například: halogenová nebo LED světla, protiproud, zateplení, nízké nebo obloukovité zastřešení bazénu a mnoho dalšího. Tyto kopané na klíč a jejich cena můžete mít v bílé, šedé či modré barvě podle toho, jak by vám to sedělo do vašeho exteriéru.

velký bazén

Kromě klasických bazénů na plavání, lze také pořídit bazén, který má v sobě zabudované masážní trysky. Budete se tak cítit, jako ve vířivce a můžete si tak dopřát chvilku odpočinku s příjemnou masáží, která vás příjemně uvolní. Cena těchto kopaných plastových bazénů na klíč se pohybuje cca od 60 000 Kč po 250 000 Kč, záleží na tom, jaké parametry a jaké doplňky si k vašemu vysněnému bazénu zvolíte. Určitě využijte této nabídky, díky které budete mít na zahradě bazén podle vašeho přání.